خدمات کاشت ناخن نارمک

خدمات کاشت ناخن نارمک

خدمات کاشت ناخن نارمک تهران

کاشت ناخن یا به عبارتی کاشت ناخن مصنوعی بدون شک یکی از بهترین خدمات آرایش و زیبایی بانوان در حال حاضر در محدوده نارمک و تهران است. خانم های زیبا پسند دوست دارند ناخن های زیبا انگشت های کشیده همراه با دست های زیبا داشته باشند و بین دوستان و خویشاوندان خود بدرخشند. کاشت ناخن در انواع طرح های مختلف با مواد مختلفی انجام میشود. اگر ناخنکار که این خدمات را ارائه میدهد هرچه قدر حرفه ای باشد کاشت ناخن با ماندگاری بالا برای شما انجام میدهد .

کاشت ناخن تخصصی در نارمک

کاشت ناخن در نارمک به سه صورت قالبی ، پودری و ژله ای انجام میشود. کاشت ناخن برای افرادی که ناخن های خود را میجوند خوب است . با این روش میتوانید ایتن عادت بد را ترک کنید.

انواع خدمات کاشت ناخن در نارمک

خدمات کاشت ناخن انواع کاشت ها را شامل میشود .

بهترین مرکز خدمات کاشت ناخن در نارمک
خدمات کاشت ناخن در نارمک

کاشت ناخن پودری محدوده نارمک

این نوع کاشت بعد از انجام مانیکور حرفه ای با درست کردن خمیر کاشت و گذاشتن روی صدف ناخن انجام میشود بعد مراحل دیگر کاشت انجام میشود این کاشت زمان بیشتری لازم دارد.کاشت ناخن پودری که به کاشت اکرولیک هم معروف است بهترین و مطرح ترین متد های کاشت ناخن تخصصی در ایران و جهان میباشد. کاشت پودری قابل انعطاف به مدل ها و طرح های مختلف میباشد. این کاشت خیلی مقاوم میباشد و مناسب مناطق با آب و هوای گرم و خشک است . کاشت پودری در آب و هوای همیشه شرجی مقاومت خوبی ندارد. برای انجام کاشت ناخن پودری و حر فه ای در نارمک با ما تماس بگیرید .

کاشت ناخن ژله ای در نارمک

کاشت ناخن ژله ای هم توسط ناخن کار های حرفه ای سایت در نارمک انجام میشودکاشتی است که بعد از انجام مانیکور حرفه ای و تخصصی معمولا از 2 تا 3 لایه ژل مخصوص بر روی ناخن استفاده می‌شود و بعد از هربار ژل زدن به ناخن از دستگاه UV استفاده می‌شود تا ژل روی ناخن خشک شود. این روش معمولا سریع‌تر از روش کاشت ناخن پودری انجام می‌گیرد.

کاشت ناخن قالبی در نارمک

کاشت ناخن قالبی که به کاشت دوال هم معروف است کاشت مناسبی نیست و جایگاه مناسبی در بین ناخن کاران ندارد . کاشت ناخن با قالب برای افرادی که زیاد از انگشت هایشان استفاده میکنند مانند تایپ کردن و نوشتن ، کاشت مناسبی نیست . این کاشت برای افرادی که ناخن هایشان زیاد در معرض رطوبت است کاشت مناسبی نیست . چون زیر کاشت ها بر اثر ضربه و رطوبت ، هوا میگیرد و ایجاد قارچ میکند.

کاشت ناخن میکس در نارمک

کاشت ناخن میکس، کاشتی است که هم از پودر استفاده می شود و هم از ژل. منظور از کاشت ناخن میکس همان کاشت ناخن با پودر می باشد و تنها تفاوت آن در این است که کاشت میکس براق و شیشه ای بوده و در انتهای کاشت ، ناخن کاشته شده را با تاپ شاین ژلیش کاور می کنند. همچنین کاشت ناخن میکس بدون زدن لاک هم فوق العاده زیباست. در صورت تمایل به کاشت میکس در نارمک میتوانید به به مراکز کاشت ناخن بالا مراجعه نمایید.

هزینه کاشت ناخن در نارمک چقدر است؟

هزینه کاشت ناخن به سه عامل بستگی دارد: ۱- به مهارت ناخنکار ۲-به کیفیت مواد مصرفی ۳-به مکان سالن یا آرایشگاه

در زیر هزینه کاشت ناخن در متد های مختلف را در سال ۹۹ که بین ناخن کاران کرج و تهران رایج بوده است را برایتان اورده ایم .

شرح خدماتقیمت خدمات کاشت ناخن
کاشت پودری:180.000 تومان
کاشت ژله ای:250.000 تومان
ترمیم کاشت پودر:80.000 تومان
ترمیم کاشت ژل:100.000 تومان
ریموو کاشت ناخن:50.000 تومان
ژلیش ناخن :80.000 تومان
پدیکور ساده:100.000 تومان
قیمت خدمات کاشت ناخ نارمک در سال 1399
قیمت کاشت ناخن نارمک ، هزینه کاشت ناخن هفت حوض
کاشت ناخن نارمک – کاشت ناخن هفت حوض

چرا زیر کاشت ناخن زرد میشه؟

سلام میخواستم بپرسم وقتی ناخن میکاری به خود ناخن اسیب نمیرسه؟ اخه یکی از دوستان گفت من کاشت ناخن کردم بعدش ناخن خودم هم زرد شده هم خیلی دور ناخن م پوست پوست شده و کلا خوب نیست کاشت ناخن

جواب: اون زرد شدن کاشت ناخن همان قارچ ناخن است .این مورد به طرز نگهداری فرد از کاشت ناخن و به طرز کار ناخن کار بستگی دارد. اگر زیر ناخن کاشته شده به هر دلیلی هوا و بعد رطوبت نفوذ کنه صدف ناخن قارچی میشود و زرد میشود.

۱- پس به یک ناخن کار معتبر برای کاشت ناخن مراجعه کنید .

۲با ناخن کاشته شده خود چیزی را بلند یا از هم دیگر جدا نکنید.

۳- و دیگر مراقبت های کاشت ناخ را مراعات کنید.

آیا کاشت ناخن خوبه؟

من میخواستم کاشت ناخن داشته باشم ولی با ابن حرف نظرم عوض شد میخواستم ببینم درست گفته ناخن خودم خراب میشه؟

خیر. کاشت ناخن خوبه و ناخن ها ، انگشت ها و دست ها را زیبا نشان میدهد . حس اعتماد به نفس را در شما بیشتر میکند. کاشت ناخن اصولی چندین ماه ماندگاری دارد و هیچ چیزش نمیشود. هر خدماتی که دست استادکارش انجام نـشود بعدا براتون مشکل پیش میاورد . توصیه میکنیم کاشت ناخن را پیش یک متخصص کاشت ناخن انجام دهید .

یک دیدگاه در “خدمات کاشت ناخن نارمک”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.