کاشت ناخن هفت حوض

انواع کاشت ناخن در هفت حوض

در مرکز کاشت ناخن هفت حوض کاشت ناخن در سه متد میتواند انجام میشود: 1-کاشت ناخن پودری   2-کاشت ناخن ژله ای   3-کاشت با قالب .که هر کدام مزایا و معایبی را دارند که در ادامه مطلب توضیح داده میشود.

کاشت ناخن پودری

کاشت ناخن با پودر در مراکز کاشت ناخن پرطرفدارترین نوع کاشت ناخن میباشد . باطبع مراکز کاشت ناخن در شرق تهران (نارمک و هفت حوض) از این امر پیروی میکنند . کاشت ناخن پودری به لحاظ مزیت هایی که دارد کاشت بهتری نسبت به دو متد دیگر است . کاشت با پودر دارای استحکام بیشتری است و قابل انعطاف به هر نوع شکل و طرحی میباشد . دیزاین های مختلف را میتوان رو این کاشت انجام داد. محدوده وسیعتری از انواع کاشت ناخن را در بر میگیرد و برای انجام دیزاین های پیشرفته، باید کاشت ناخن با پودر انجام شود. این نوع کاشت در نواحی گرم و خشک کاشت مناسبی است و ماندگاری زیادی دارد.

کاشت ناخن ژله ای

کاشت ناخن ژله ای هم نوعی از کاشت ناخن است که مانند کاشت ناخن پودری انجام میشود و مراحل کار همانند کاشت پودری است است ولی با این تفاوت که در این نوع کاشت ، از مواد ژله ای مخصوص استفاده میشود . این نوع کاشت در نواحی شمال کشور، محدوده نواحی ساحلی دریای خزر و نواحی جنوبی کشور، در ماه هایی که هوا شرجی است کاشت مناسبی به حساب میاید و ماندگاری خوبی دارد.

کاشت ناخن با قالب

کاشت ناخن با قالب، کاشتی زیاد جالبی نیست و توصیه نمیشود. این نوع کاشت از نظر ناخن کاران ، بی کیفیت ترین نوع کاشت به حساب میاید. در مواقعی که مشتری کاشت نخن برای ناخن کاران زیاد میباشد مثلا در ایام عید که ناخن کار مجبور است روزانه برای ده ها مشتری، کاشت ناخن انجام دهد از این نوع کاشت ناخن استفاده میکند تا مشتری بیشتری بگیرد. این نوع کاشت برای افرادی که از انگشت های خود زیاد استفاده میکنند مناسب نیست .

 

کاشت های زیر، زیر مجموعه سه تا کاشت بالا هستند.

کاشت ناخن با فرمر

کاشت ناخن بیبی بومر

کاشت ناخن هلویی

کاشت ناخن موقت و نمازی

کاشت ناخن ماربل

کاشت فرنچ

کاشت ناخن استند گل

کاشت ناخن فول گلس

کاشت گریم

کاشت اکواریوم

کاشت شوگر افکت

کاشت گلاشیر

 

کاشت ناخن نوک تیز هفت حوض
مرکز کاشت ناخن هفت حوض
مانیکور و پدیکور هفت حوض
مرکز کاشت ناخن هفت حوض
ناخن کار هفت حوض ، کاشت ناخن هفت حوض ، آرایشگاه هفت حوض
کاشت ناخن هفت حوض
متخصص کاشت ناخن هفت حوض
کاشت ناخن هفت حوض
ترمیم کاشت ناخن هفت حوض
کاشت ناخن هفت حوض
سالن ناخن هفت حوض
کاشت ناخن هفت حوض

فیلم مرحله (حذف کوتیکول) در کاشت ناخن

پوست های اضافی دور ناخن با سوهان برقی برداشته میشن تا صدف ناخن کشیده تر دیده شود.

خدمات کاشت ناخن نارمک

خدمات کاشت ناخن نارمک تهران

کاشت ناخن یا به عبارتی کاشت ناخن مصنوعی بدون شک یکی از بهترین خدمات آرایش و زیبایی بانوان در حال حاضر در محدوده نارمک و تهران است. خانم های زیبا پسند دوست دارند ناخن های زیبا انگشت های کشیده همراه با دست های زیبا داشته باشند و بین دوستان و خویشاوندان خود بدرخشند. کاشت ناخن در انواع طرح های مختلف با مواد مختلفی انجام میشود. اگر ناخنکار که این خدمات را ارائه میدهد هرچه قدر حرفه ای باشد کاشت ناخن با ماندگاری بالا برای شما انجام میدهد .

کاشت ناخن تخصصی در نارمک

کاشت ناخن در نارمک به سه صورت قالبی ، پودری و ژله ای انجام میشود. کاشت ناخن برای افرادی که ناخن های خود را میجوند خوب است . با این روش میتوانید ایتن عادت بد را ترک کنید.

انواع خدمات کاشت ناخن در نارمک

خدمات کاشت ناخن انواع کاشت ها را شامل میشود .

بهترین مرکز خدمات کاشت ناخن در نارمک
خدمات کاشت ناخن در نارمک

کاشت ناخن پودری محدوده نارمک

این نوع کاشت بعد از انجام مانیکور حرفه ای با درست کردن خمیر کاشت و گذاشتن روی صدف ناخن انجام میشود بعد مراحل دیگر کاشت انجام میشود این کاشت زمان بیشتری لازم دارد.کاشت ناخن پودری که به کاشت اکرولیک هم معروف است بهترین و مطرح ترین متد های کاشت ناخن تخصصی در ایران و جهان میباشد. کاشت پودری قابل انعطاف به مدل ها و طرح های مختلف میباشد. این کاشت خیلی مقاوم میباشد و مناسب مناطق با آب و هوای گرم و خشک است . کاشت پودری در آب و هوای همیشه شرجی مقاومت خوبی ندارد. برای انجام کاشت ناخن پودری و حر فه ای در نارمک با ما تماس بگیرید .

کاشت ناخن ژله ای در نارمک

کاشت ناخن ژله ای هم توسط ناخن کار های حرفه ای سایت در نارمک انجام میشودکاشتی است که بعد از انجام مانیکور حرفه ای و تخصصی معمولا از 2 تا 3 لایه ژل مخصوص بر روی ناخن استفاده می‌شود و بعد از هربار ژل زدن به ناخن از دستگاه UV استفاده می‌شود تا ژل روی ناخن خشک شود. این روش معمولا سریع‌تر از روش کاشت ناخن پودری انجام می‌گیرد.

کاشت ناخن قالبی در نارمک

کاشت ناخن قالبی که به کاشت دوال هم معروف است کاشت مناسبی نیست و جایگاه مناسبی در بین ناخن کاران ندارد . کاشت ناخن با قالب برای افرادی که زیاد از انگشت هایشان استفاده میکنند مانند تایپ کردن و نوشتن ، کاشت مناسبی نیست . این کاشت برای افرادی که ناخن هایشان زیاد در معرض رطوبت است کاشت مناسبی نیست . چون زیر کاشت ها بر اثر ضربه و رطوبت ، هوا میگیرد و ایجاد قارچ میکند.

کاشت ناخن میکس در نارمک

کاشت ناخن میکس، کاشتی است که هم از پودر استفاده می شود و هم از ژل. منظور از کاشت ناخن میکس همان کاشت ناخن با پودر می باشد و تنها تفاوت آن در این است که کاشت میکس براق و شیشه ای بوده و در انتهای کاشت ، ناخن کاشته شده را با تاپ شاین ژلیش کاور می کنند. همچنین کاشت ناخن میکس بدون زدن لاک هم فوق العاده زیباست. در صورت تمایل به کاشت میکس در نارمک میتوانید به به مراکز کاشت ناخن بالا مراجعه نمایید.

هزینه کاشت ناخن در نارمک چقدر است؟

هزینه کاشت ناخن به سه عامل بستگی دارد: ۱- به مهارت ناخنکار ۲-به کیفیت مواد مصرفی ۳-به مکان سالن یا آرایشگاه

در زیر هزینه کاشت ناخن در متد های مختلف را در سال ۹۹ که بین ناخن کاران کرج و تهران رایج بوده است را برایتان اورده ایم .

شرح خدماتقیمت خدمات کاشت ناخن
کاشت پودری:180.000 تومان
کاشت ژله ای:250.000 تومان
ترمیم کاشت پودر:80.000 تومان
ترمیم کاشت ژل:100.000 تومان
ریموو کاشت ناخن:50.000 تومان
ژلیش ناخن :80.000 تومان
پدیکور ساده:100.000 تومان
قیمت خدمات کاشت ناخ نارمک در سال 1399
قیمت کاشت ناخن نارمک ، هزینه کاشت ناخن هفت حوض
کاشت ناخن نارمک – کاشت ناخن هفت حوض

چرا زیر کاشت ناخن زرد میشه؟

سلام میخواستم بپرسم وقتی ناخن میکاری به خود ناخن اسیب نمیرسه؟ اخه یکی از دوستان گفت من کاشت ناخن کردم بعدش ناخن خودم هم زرد شده هم خیلی دور ناخن م پوست پوست شده و کلا خوب نیست کاشت ناخن

جواب: اون زرد شدن کاشت ناخن همان قارچ ناخن است .این مورد به طرز نگهداری فرد از کاشت ناخن و به طرز کار ناخن کار بستگی دارد. اگر زیر ناخن کاشته شده به هر دلیلی هوا و بعد رطوبت نفوذ کنه صدف ناخن قارچی میشود و زرد میشود.

۱- پس به یک ناخن کار معتبر برای کاشت ناخن مراجعه کنید .

۲با ناخن کاشته شده خود چیزی را بلند یا از هم دیگر جدا نکنید.

۳- و دیگر مراقبت های کاشت ناخ را مراعات کنید.

آیا کاشت ناخن خوبه؟

من میخواستم کاشت ناخن داشته باشم ولی با ابن حرف نظرم عوض شد میخواستم ببینم درست گفته ناخن خودم خراب میشه؟

خیر. کاشت ناخن خوبه و ناخن ها ، انگشت ها و دست ها را زیبا نشان میدهد . حس اعتماد به نفس را در شما بیشتر میکند. کاشت ناخن اصولی چندین ماه ماندگاری دارد و هیچ چیزش نمیشود. هر خدماتی که دست استادکارش انجام نـشود بعدا براتون مشکل پیش میاورد . توصیه میکنیم کاشت ناخن را پیش یک متخصص کاشت ناخن انجام دهید .